post PAKALOLO na Quiksilver Beach Day – Chałupy 6, Płw. Helski, 24.07

Quiksilver Beach Day

KIEDY: sobota, 24.07
GDZIE: Plaża od strony morza, kemping nr 6, PIEKSA BEACH BAR

Quiksilver Roxy Beach Day to dzień pełen atrakcji i dobrej zabawy. Formuła surf-art-music zapewnia całodzienną zabawę wokół sportu, sztuki i muzyki. Wszystko w odpowiednich dawkach aby odpowiednio się zrelaksować.

SURF – Dzień zaczynamy od zawodów STAND UP PADDLE BOARD. W tej konkurencji po raz drugi rywalizować będą chłopaki i dziewczyny w systemie 4 osobowych hitów. Dwie najlepsze osoby z hitu przechodzą do dalszych rozgrywek. Nawet jeśli woda będzie całkiem płaska, wyścig do bojki i z powrotem przyniesie sporo emocji.

Dla młodszych Riderów organizujemy SKIM JAM. Luźna formuła zawodów zarówno dla juniorów jak i open pro session dla zaawansowanych. Zapisy do wszystkich konkurencji odbywać się będą na plaży 24.07 (Sobota) w biurze zawodów do godziny: 10.00.

ART – W tym roku malujemy Skimy! Tu liczy się pomysł i super wykonanie. Na uczestników czekać będzie specjalna strefa z farbami, sprayami, pędzlami i innymi materiałami niezbędnymi do pomalowania desek. Wszystkie prace wykonane na skimach zostaną zabezpieczone fabrycznie przez firmę Pakalolo. Wszystkich kreatywnych zapraszamy od 10.00 na plażę. Pamiętajcie – mamy tylko 10 skimów!!!

Na zkończenie wieczorem – koncer na zywo w Beach Barze!

Zapraszamy