post INDOOR ENDLESS SUMMER SKIM JAM 12-14.11.2010

Indoor Endless Summer Skim Jam

Sezon skimboardowy minął nam w PAKALOLO “jak z bicza strzelił”. Pewnie dlatego, że w każdy weekend lata angażowaliśmy wszystkie nasze zasoby i energię w promocję skimboardingu i organizację eventów. Lato minęło, ale to nie koniec skimboardowych atrakcji, które dla was przygotowaliśmy!

Wielkimi krokami zbliża się coroczna jesienna impreza targowa BOATSHOW w Poznaniu. Już po raz drugi w hali sportów ekstremalnych na cały weekend stanie specjalny tor skimboardowy PAKALOLO. Jeśli już zdążyliście zapomnieć o gorącym lecie, lepiej odkopujcie z szafy szorty! To jedyne takie wydarzenie w Europie jesienią!

W piątek i niedzielę tor skimboardowy dostępny będzie dla wszystkich chętnych, w sobotę odbędą się zawody w formule open.

Zaplanowaliśmy też wiele atrakcji dla tych, którzy nie są pro-skimboarderami, m.in. tarp surfing oraz specjalny contest-niespodzianka, w którym do wygrania będzie całodzienna jazda testowa nowym MINI Countryman.

Równolegle w hali numer 9 odbywać się będą zawody rollboardowe oraz wiele innych atrakcji. Na miejscu będzie można zdobyć deski PAKALOLO w specjalnej wyprzedażowej ofercie.

GDZIE:

Międzynarodowe Targi Poznańskie, BOATSHOW, Hala nr 9

PLAN:

12.11 Piątek – treningi, tor otwarty dla amatorów, zapisy na zawody.

13.11 Sobota – do 11.30 zapisy na zawody. 12 – start zawodów skim OPEN

14.11 Niedziela – chill day: tor otwarty dla wszystkich+tarp surfing